Seminarium ze studentami z Kijowa

Seminarium naukowe z udziałem studentów z Kijowa pt.: „Medialny obraz wojny. Rosyjska agresja na Ukrainę 2022-2024. The media image of war. Russian aggression against Ukraine 2022-2024”

Już za nami kolejne wydarzenie organizowane przez Akademię Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Toruniu we współpracy z Interregional Academy of Personal Management w Kijowie.

Tematem był medialny obraz wojny w kontekście rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Krótka relacja poniżej z naszego seminarium z Interregional Academy of Personnel Management (IAPM) w Kijowie, Ukraina!

Wydarzenie odbyło się 28 lutego 2024 r. w siedzibie toruńskiej uczelni. Przyjazd studentów był możliwy dzięki programowi Erasmus+, który jest realizowany przez Biuro Współpracy Międzyuczelnianej i Międzynarodowej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Temat: „Medialny obraz wojny. Rosyjska agresja na Ukrainę 2022-2024. The media image of war. Russian aggression against Ukraine 2022-2024”.

To niezwykle istotne wydarzenie, które pozwoliło nam zgłębić i zrozumieć wpływ mediów na obraz konfliktu oraz analizę rosyjskiej agresji na Ukrainę w latach 2022-2024. Mieliśmy okazję omówić kluczowe aspekty oraz podzielić się refleksjami i wnioskami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!