Pożegnalny grill

W zeszłym tygodniu nasza społeczność akademicka miała przyjemność zorganizować grill pożegnalny dla studentów z wymiany Erasmus. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło zarówno uczestników wymiany, jak i studentów naszej uczelni.

Na stołach pojawiły się różnorodne dania, które zadowoliły nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nie zabrakło także tradycyjnej polskiej kiełbasy. Podczas całego wieczoru bawiliśmy się przy dźwiękach latynoskiej muzyki, która wprowadzała wszystkich w znakomity nastrój i zachęcała do tańca. Dodatkowo, dla miłośników sportu, zorganizowaliśmy transmisję meczu Anglia-Serbia (1:0) z Mistrzostw Europy.

Spotkanie było nie tylko okazją do wspólnego biesiadowania, ale również do podsumowania minionego semestru. Studenci z wymiany Erasmus podzielili się swoimi doświadczeniami, opowiadali o nowych przyjaźniach, które zawiązali oraz o niezapomnianych chwilach spędzonych w naszej uczelni i mieście. Ich opowieści były pełne entuzjazmu i wdzięczności, co utwierdziło nas w przekonaniu, jak ważny i wartościowy jest program wymiany studenckiej.

Dziękujemy wszystkim studentom oraz dr Krystianowi Chołaszczyńskiemu, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu mogliśmy stworzyć niezapomnianą atmosferę i godnie pożegnać naszych zagranicznych gości. Mamy nadzieję, że wspomnienia z tego wieczoru na długo pozostaną w sercach wszystkich uczestników.

Życzymy naszym studentom z wymiany Erasmus dalszych sukcesów w ich naukowej i zawodowej karierze oraz mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzą naszą uczelnię. Do zobaczenia!