Dni ludzi morza i rozpoczęcie wakacji

Dzisiaj (23 czerwca) w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Piotra Rybaka w Gdyni odbył się festyn z okazji Odpustu parafialnego, Dni Ludzi Morza i rozpoczęcia wakacji. Nasza uczelnia miała również tam swoich przedstawicieli. Studenci przybliżyli całym rodzinom możliwości, jakie daje Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Już o godzinie 10 nastąpiło otwarcie wydarzenia, na które przybyli parafianie z Gdyni i mieszkańcy okolicznych miejscowości, aby wspólnie świętować. Deszcz i chmury nie przeszkodziły coraz to liczniej przychodzącym rodzinom.

Swoje stanowiska zaprezentowały m.in. Portowa Straż Pożarna, Ratownicy medyczni oraz Policja. Można było tam zgłębić tajniki sprzętu, którego na co dzień używa się do ratowania ludzkiego życia. Wśród mnogości pozostałych atrakcji odznaczało się stanowisko naszej uczelni, gdzie kolejka ustawiała się do zrobienia wspólnych zdjęć na tle greenscrrenu. Szczególnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród starszych uczestników, cieszyła się oferta studiów podyplomowych AKSiM, a zainteresowani mogli wypełnić quizy, aby dostać koszulkę naszej uczelni.

Takie spotkania pozwalają promować Akademię Kultury Społecznej i Medialnej i sprawiają, że staje się ona coraz bardziej atrakcyjna dla potencjalnych studentów. Bardzo dziękujemy miejscowemu proboszczowi, ojcu Andrzejowi Krygerowi CssR za zaproszenie!