Inauguracja VIII edycji studiów podyplomowych MBA

Inauguracja VIII edycji studiów podyplomowych MBA

2 kwietnia 2022 roku w murach Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyła się inauguracja VIII edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA).

2 kwietnia 2022 roku w murach Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyła się inauguracja VIII edycji studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA). Wykład inauguracyjny wygłosił ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz TChr, który podjął temat „Kazus Enronu, czyli o potrzebie prymatu sumienia nad kodeksem”.

Master of Business Administration (MBA) to prestiżowe studia, które proponują podniesienie poziomu wiedzy i kształcenie specjalistycznych umiejętności menedżerskich dla osób pracujących na stanowiskach kierowniczych lub ubiegających się o takie stanowiska.

Program studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) przygotowany jest w taki sposób, aby dostarczyć rzetelnej i aktualnej wiedzy oraz umiejętności potrzebnych do skutecznego zarządzania zespołami ludzkimi i kierowania przedsiębiorstwami w warunkach zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości gospodarczej.

Ponadto, dzięki współpracy z uznaną na świecie amerykańską firmą konsultingową Energizers LLC (na liście top 500 światowych firm w przywództwie) i jej wybitnym trenerem MBA dr. Bartem Tkaczykiem, absolwenci MBA w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu otrzymują menedżerski certyfikat w zakresie zarządzania i przywództwa.

Emilia Augustynowicz/Zespół Prasowy AKSiM