Wykład online„Zrozumienie przemocy w Internecie wobec kobiet i dziewcząt w Afryce Południowej” – wykład specjalny autorstwa prof. Nashilongo Gervasius z NUST w Namibii

Wykład online„Zrozumienie przemocy w Internecie wobec kobiet i dziewcząt w Afryce Południowej” – wykład specjalny autorstwa prof. Nashilongo Gervasius z NUST w Namibii

Prof. Nashilongo E. Gervasius jest absolwentką takich szkół wyższych jak: Namibia University of Science and Technology, Dublin City University, University of Mauritius, London School of Economics czy University of Cape Town. Prowadzi badania i doradztwo w zakresie polityki publicznej oraz jest wykładowcą na wydziale Handlu, Nauk Humanistycznych i Edukacji Namibijskiego Uniwersytetu Nauki i Techniki.
W ramach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Relacji Międzynarodowej i Dyplomacji (powstałej z inicjatywy RODM Toruń) prezentujemy dla Państwa specjalny wykład online autorstwa wykładowczyni z Namibii.
Nasz gość reprezentuje Namibijski Uniwersytet Nauki i Techniki, który umiejscowiony jest w stolicy tego państwa, czyli w Windhuk. W sumie trzech ekspertów przyjęło zaproszenie i odpowiedziało na szereg pytań poświęconych historii, polityce, relacjom międzynarodowym oraz zaprezentowało ten południowoafrykański kraj od strony turystycznej.
Inicjatorem wydarzenia był dr Krystian Chołaszczyński, zastępca koordynatora Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz kierownik Biura Współpracy Międzyuczelnianej i Międzynarodowej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (program Erasmus+).
Wydarzenie to było możliwe dzięki wspaniałej współpracy Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz Biura Współpracy Międzynarodowej oraz Międzyuczelnianej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – Akademii Nauk Stosowanych, realizującego niezwykły program Erasmus+.
Specjalnie dla Państwa nagraliśmy niezwykły wykład. Zachęcamy do jego obejrzenia.
Poniżej fotorelacja!