Wykład online „Platforma demokracji – afrykańskie doświadczenia w moderowaniu treści” – prof. Nashilongo Gervasius

Wykład online „Platforma demokracji – afrykańskie doświadczenia w moderowaniu treści” – prof. Nashilongo Gervasius

Specjalnie dla Państwa nagraliśmy niezwykły wykład. Zachęcamy do jego obejrzenia.

Inicjatorem wydarzenia był dr Krystian Chołaszczyński, zastępca koordynatora Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz kierownik Biura Współpracy Międzyuczelnianej i Międzynarodowej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (program Erasmus+).

Prof. Nashilongo E. Gervasius jest absolwentką takich szkół wyższych jak: Namibia University of Science and Technology, Dublin City University, University of Mauritius, London School of Economics czy University of Cape Town. Prowadzi badania i doradztwo w zakresie polityki publicznej oraz jest wykładowcą na wydziale Handlu, Nauk Humanistycznych i Edukacji Namibijskiego Uniwersytetu Nauki i Techniki.

W ramach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Relacji Międzynarodowej i Dyplomacji (powstałej z inicjatywy RODM Toruń) prezentujemy dla Państwa specjalny wykład online autorstwa wykładowczyni z Namibii.

Wydarzenie to było możliwe dzięki wspaniałej współpracy Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz Biura Współpracy Międzynarodowej oraz Międzyuczelnianej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – Akademii Nauk Stosowanych, realizującego niezwykły program Erasmus+.

Nasz gość reprezentuje Namibijski Uniwersytet Nauki i Techniki, który umiejscowiony jest w stolicy tego państwa, czyli w Windhuk. W sumie trzech ekspertów przyjęło zaproszenie i odpowiedziało na szereg pytań poświęconych historii, polityce, relacjom międzynarodowym oraz zaprezentowało ten południowoafrykański kraj od strony turystycznej.

Poniżej fotorelacja!