Wykład online

Prof. Jordania K. Andima

„Media Ethics and the Digital Divide”  

Prof. Jordaania K. Andima jest wykładowcą na wydziale dziennikarstwa i technologii mediów Namibijskiego Uniwersytetu Nauki i Techniki. Wcześniej była pełniącym obowiązki dyrektorem na kierunku marketing i dziennikarstwo oraz asystentem ds. informacji w Ambasadzie USA. Jest absolwentką University of the District of Columbia w Waszyngtonie.

Specjalnie dla Państwa nagraliśmy niezwykły wykład w języku angielskim. Temat: „Media Ethics and the Digital Divide”. Zachęcamy do obejrzenia!

Nasz gość reprezentuje Namibijski Uniwersytet Nauki i Techniki, który umiejscowiony jest w stolicy tego państwa, czyli w Windhuk. Trzech ekspertów w sumie przyjęło zaproszenie i odpowiedziało na szereg pytań poświęconych historii, polityce, relacjom międzynarodowym oraz zaprezentowało ten południowoafrykański kraj od strony turystycznej, jak również specjalnie dla Nas pozwoliło nagrać specjalne wykłady.

W ramach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Relacji Międzynarodowej i Dyplomacji (inicjatywy RODM Toruń) prezentujemy dla Państwa specjalny cykl wykładów autorstwa namibijskiej wykładowczyni oraz ekspertki, Jordaanii K. Andimy.

 Wydarzenie to było możliwe dzięki wspaniałej współpracy Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz Biura Współpracy Międzynarodowej oraz Międzyuczelnianej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – Akademii Nauk Stosowanych, realizującego niezwykły program Erasmus+.

Inicjatorem cyklu wykładów pod szyldem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Relacji Międzynarodowych i Dyplomacji był dr Krystian Chołaszczyński, zastępca koordynatora Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz kierownik Biura Współpracy Międzyuczelnianej i Międzynarodowej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (program Erasmus+)

Poniżej fotorelacja!