Polsko-Gruzińska debata o historii, polityce i turystyce

Polsko-Gruzińska debata o historii, polityce i turystyce

W ramach Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Relacji Międzynarodowej i Dyplomacji (inicjatywy RODM Toruń) prezentujemy dla Państwa specjalną debatę z udziałem szefowej biura współpracy międzynarodowej największego i najważniejszego uniwersytetu państwowego w Tbilisi, Gruzja.

Pani Tea Gergedava jest biura współpracy międzynarodowej na Tbiliskim Uniwersytecie Państwowym imienia Ivane Javakhishvili. Ukończyła Harvard University (Cambridge, USA) (2008-2009), gdzie uzyskała tytuł magistra pedagogiki, National University of Educational Planning and Administration (New Delhi, India) (2007) z dyplomem w zakresie planowania I administratowania w edukacji, oraz Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, gdzie uzyskała magisterium z zakresu amerykanistyki.

Wydarzenie to było możliwe dzięki wspaniałej współpracy Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz Biura Współpracy Międzynarodowej oraz Międzyuczelnianej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – Akademii Nauk Stosowanych, realizującego niezwykły program Erasmus+.

Nasz gość reprezentuje Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, który umiejscowiony jest w stolicy Gruzji, czyli w Tbilisi. Kierowniczka biura współpracy oraz koordynatorka programu Erasmus+ przyjęła specjalne zaproszenie i odpowiedziała na szereg pytań poświęconych historii, polityce, relacjom międzynarodowym oraz zaprezentowało ten kaukaski kraj od strony turystycznej.

Specjalnie dla Państwa nagraliśmy niezwykłą debatę. Zachęcamy do obejrzenia.

Moderatorem był dr Krystian Chołaszczyński, zastępca koordynatora Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Toruniu oraz kierownik Biura Współpracy Międzyuczelnianej i Międzynarodowej Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (program Erasmus+)

Poniżej fotorelacja!