Diana i Julia promują naszą Uczelnię w Mogilnie

Diana i Julia promują naszą Uczelnię w Mogilnie

2 grudnia br. w Zespole Szkół w Mogilnie odbyły się Targi Edukacyjne „Mój start w przyszłość.”

Do mogilskiej placówki przyjechali przedstawiciele wielu szkół wyższych, m.in. Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Politechniki Bydgoska oraz Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu. Nie zabrakło również przedstawicielek naszej Akademii, które zaprezentowały młodzieży szeroki wachlarz możliwości uczelni. Studentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej, oprócz teoretycznej strony, podzieliły się również doświadczeniem pracy w mediach, podjętej dzięki podjętym studiom.

– Chciałam powiedzieć tym młodym ludziom, że studia to czas intensywnej nauki, ale także możliwość realizowania pasji i podejmowania pracy w upragnionym zawodzie. Akademia pozwoliła mi nie tylko realizować praktyki w Telewizji Trwam czy Radiu Maryja, ale podjąć staż w biurach prasowych czy ogólnopolskim czasopiśmie i właśnie to jest piękne, że naukę i pracę mogę doskonale połączyć – podkreśla Julia Saganiak.

Już niedługo maturzyści staną przed poważnym wyborem dalszej drogi edukacyjnej, dlatego targi są dobrym czasem na poznanie różnych uczelni, które w obecnym czasie proponują wiele nowatorskich kierunków.

– Nasza uczelnia nie odbiega od uniwersyteckich standardów, to znaczy jest otwarta na studenta i jego potrzeby. Chciałam, aby tegoroczni maturzyści wiedzieli, że na naszej uczelni od samego początku zdobędą praktyczną wiedzę, która pozwoli im podjąć bardzo dobre stanowiska w przyszłości. Mam nadzieję, że zachęciłam ich swoim pięknym doświadczeniem pracy w Radiu Maryja do wybrania AKSiM – powiedziała Diana Orłowska.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszych studiów.